Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-05-24 09:56:22

Aleksandra

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-24
Posty: 93
Punktów :   

ODDAWANIE PRAC

Witam,

Bardzo proszę, o przesyłanie prac z obrony terytorialnej, jak i z Tradycji wojskowej. Ostateczny termin, to 20 czerwca, jednak znając was, będzie wielkie zamieszanie, i wysyłanie na ostatnią chwilę. Tak więc proszę, nie zwlekajcie na ostatnią chwilę.
UWAGA!
Ze względów dla mnie lepszych organizacyjnie ponownie PROSZĘ o wysyłanie prac na mój drugi adres mailowy tzn. A.WISNIEWSKA89@GMAIL.COM ( a nie aleksandra.wisniewska@tlen.pl ). Proszę również aby w temacie maila, była wpisana NAZWA PRZEDMIOTU Z KTÓREGO WYSYŁACIE MI PRACĘ - tyle mi wystarczy.


Pozdrawiam Ola

Offline

 

#2 2010-05-25 22:13:37

unnamede

Użytkownik

6097410
Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 51
Punktów :   
WWW

Re: ODDAWANIE PRAC

Mam pytanie czy prace do tradycji wojskowej to trzeba pisac tylko z tej literetury co podał wykładowca?


!! www.auto-strefa.pl !!
       !!zapraszam!!

Offline

 

#3 2010-06-08 15:14:52

Aleksandra

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-24
Posty: 93
Punktów :   

Re: ODDAWANIE PRAC

tak. pisałam juz o tym w mailu. Napiszę jeszcze raz,a raczej przekopiuje:


Praca na min. 4-5 stron w wersji elektronicznej pisane standardową czcionką, z zachowaniem zasad pisania. tj. wstęp rozwinięcie zakończenie. termin do czerwca muszę wypalić płytkę! Literatura tylko ta która jest w załączniku !!!! Gdy ktokolwiek chce, korzystać z innej książki proszony jest o skonsultowanie się z profesorem. Gdy ktoś chce korzystać z biografi (jeśli dany temat tego potrzebuje) ilość stron wzrasta do min. 8 (ponieważ biografie zazwyczaj się przepisuje)

tematy i literatura w załączniku. PS. musiałam do niektórych temtów dołączyć więcej osób niż jest sugerowane, ponieważ jest nas nieco więcej. więc przy tych osobach napiszę adnotacje teraz w mailu, i proszę o dopisek na swoich pracach, iż zostaliście tak przeze mnie podzieleni na ten temat z powodu większej ilości osób w grupie.

Podział tematów jest następujący:
numer tematu // osoba

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motorynka.pun.pl www.lrrp.pun.pl www.hitplaneta.pun.pl www.narutoahinobi.pun.pl www.0net.pun.pl